Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 10 LEDH: 180 mm
739 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 10 LED är en julgransbelysning med fjärrkontroll och timerfunktion. De drivs av batteri (10xAA/2xAAA).
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 10 LED är en julgransbelysning med fjärrkontroll och timerfunktion. De drivs av batteri (10xAA/2xAAA).
Batteriåtgång: 20xAAA/2xAAA.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1913-210 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 0,3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2400 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Djup | 14 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 180 mm |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Vikt | 0,22 kg |
| Bredd | 14 mm |
| EAN-nr | 7318301913213 |


