Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 10L LED
799 kr
599 krSpara 25 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med tio st varmvita LED-ljus. Fjärrkontroll ingår, utan sladd.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med tio st varmvita LED-ljus. Fjärrkontroll ingår, utan sladd.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1920-100 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 160 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Vikt | 0,4 kg |
| EAN-nr | 7318301920105 |

