Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 12 LED
659 kr
634 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 12 LED är en julgransbelysning med 12 LED-lampor, 10 cm höga och den har fjärrkontroll och en timer på 5 h.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 12 LED är en julgransbelysning med 12 LED-lampor, 10 cm höga och den har fjärrkontroll och en timer på 5 h.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1911-210 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Spänning | 1,5 V |
| Djup | 16 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 100 mm |
| Antal Ljuskällor | 24 st |
| Vikt | 0,178 kg |
| Bredd | 16 mm |
| EAN-nr | 7318301911219 |
