Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 16 LED Inne 1108-020
679 kr
448 krSpara 34 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 16 LED Inne 1108-020 är en julgransslinga med 16 LED. Den är parallellkopplad och avsedd för inomhusanvändning. 4,5V/IP20.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 16 LED Inne 1108-020 är en julgransslinga med 16 LED. Den är parallellkopplad och avsedd för inomhusanvändning. 4,5V/IP20.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1108-020 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2000-2200 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Kabellängd | 5 m |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 2 lumen |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 16 st |
| Vikt | 0,43 kg |
| EAN-nr | 7318301108022 |

