Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 16L LED IP44
224 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgransslinga från Gnosjö Konstsmide med 16 st topplampor med LED, dubbelledad. Ljusslingan har grön kabel.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransslinga från Gnosjö Konstsmide med 16 st topplampor med LED, dubbelledad. Ljusslingan har grön kabel.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1146-910 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Grön |
| Längd | 10,5 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2000-2200K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 16 st |
| Vikt | 0,9 kg |
| EAN-nr | 7318301146918 |


