Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 16L LED
286 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransslinga från Gnosjö Konstsmide med 16 st topplampor med LED. Slingan har grön kabel.
Recensioner
OskarVerifierad köpare
för 2 år sedanSom en klassisk elektrisk julgransbelysning men med något svagare lampor.
+ Prisvärd
+ Klassiskt utseende
- Svagare än glödlampor
- Ej utbytbara ljuskällor
Anna-Karin CVerifierad köpare
för 2 år sedanFungerade precis som förväntat och håller förhoppningsvis bättre än den gamla som hade vanliga, gamla lampor och behövde bytas ofta.
+ Enkel att sätta upp
- Lite "gråare" ljussken än den gamla som hade varmare sken.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1141-010 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2000-2200K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 16 st |
| Vikt | 0,5 kg |
| Längd | 10,5 m |
| EAN-nr | 7318301141012 |


