Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 25L DC LED
749 kr
576 krSpara 23 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med 25 st parallellkopplade DC LED-lampor.
Recensioner
Gunnar LVerifierad köpare
för 5 månader sedanNu med LED lampor
Pia OVerifierad köpare
för 4 år sedanKöpte den efter julhelgen. Har bara testat att den fungerar. Ser ok ut och att vara av god kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2032-020 |
| Färg | Varmvit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 0,2 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 12 m |
| Antal Ljuskällor | 25 st |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,729 kg |
| Kabellängd | 1,6 m |
| EAN-nr | 7318302032029 |

