Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 45L DC LED
1 389 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgransslinga från Gnosjö Konstsmide med 45 st parallellkopplade LED topplampor. Ljusslingan har grön kabel.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransslinga från Gnosjö Konstsmide med 45 st parallellkopplade LED topplampor. Ljusslingan har grön kabel.
Inkusive. transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1015-020 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 0,3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Grön |
| Längd | 35,2 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 45 st |
| Vikt | 1,15 kg |
| EAN-nr | 7318301015023 |


