Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 6 m 120L Amber LED
999 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Grangirlang från Konstsmie med 120 st amberfärgade LED-lampor.
Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2724-800 |
| Färg | Amber |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Grön |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2000-2200K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 120 st |
| Vikt | 1,85 kg |
| EAN-nr | 7318302724801 |

