Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide Delad Stickpropp 25
659 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med 25 st lampor och delad stickpropp för enklare uppsättning. Slingan är 18,4 m lång och har en 1,6 m lång anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med 25 st lampor och delad stickpropp för enklare uppsättning. Slingan är 18,4 m lång och har en 1,6 m lång anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk.
Recensioner
SivertVerifierad köpare
för 4 år sedanHelt okej, men lite svårt att hitta rätt ände när man skulle sätta upp den första gången .
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2012-000 |
| Färg | Grön |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Grön |
| Längd | 16,8 m |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318302012007 |
