Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide Delad Stickpropp 7,5 m
339 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med 16 st lampor och delad stickpropp för enklare uppsättning. Slingan är 9,1 m lång och har en 1,6 m lång anslutningssladd till första lampan. För inomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med 16 st lampor och delad stickpropp för enklare uppsättning. Slingan är 9,1 m lång och har en 1,6 m lång anslutningssladd till första lampan. För inomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2010-000 |
| Färg | Grön |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 7,5 m |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318302010003 |

