Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide Långa Dubelledad Ute 16
311 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med 16 st lampor och dubbelledad kabel. Slingan är 12 m lång och har en 1,5 m anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med 16 st lampor och dubbelledad kabel. Slingan är 12 m lång och har en 1,5 m anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1005-000 |
| Färg | Grön |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Grön |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Längd | 11,5 m |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301005000 |
