Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide LED Parallellkopplad
474 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med 16 st LED-lampor. Slingan är 15,5 m lång, varav 5 m anslutningssladd till första ljuset. Avståndet mellan ljusen är 70 cm. För inomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med 16 st LED-lampor. Slingan är 15,5 m lång, varav 5 m anslutningssladd till första ljuset. Avståndet mellan ljusen är 70 cm. För inomhusbruk.
Recensioner
Gabriella HVerifierad köpare
för 4 år sedanFina och smidiga ljus.
+ Smidigt med parallellkopplat
- Lite kallt ljus
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1170-000 |
| Färg | Grön |
| Sockel | PushIn |
| Effekt/prestanda | 0,048 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | A |
| Längd | 10,5 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 4,5 V |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301700004 |

