Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide med Topplampor35L
599 kr
583 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klassisk julgransslinga från Gnosjö Konstsmide med topplampor och delbar stickpropp. Ljusslingan har grön kabel.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Klassisk julgransslinga från Gnosjö Konstsmide med topplampor och delbar stickpropp. Ljusslingan har grön kabel.
Recensioner
KlasVerifierad köpare
för 4 år sedanJag är nöjd
+ Mycket prisvärd det blev som jag ville
- Det finns inget som jag kan anmärka på
HLSthlmVerifierad köpare
för 4 år sedanVackert varmt ljus som funkar att dimma
+ Det varma gula skenet
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1144-000 |
| Färg | Grön/Varmvit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Grön |
| Ljuskälla | IL |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Ja |
| Längd | 17 m |
| Antal Ljuskällor | 35 st |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,87 kg |
| Kabellängd | 1,6 m |
| EAN-nr | 7318301144006 |
