Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide Ute
fr.466 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide Ute är en julgransbelysning för utomhusbruk. Ljusen har amberfärgad LED och de är parallellkopplade.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide Ute är en julgransbelysning för utomhusbruk. Ljusen har amberfärgad LED och de är parallellkopplade.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grön |
| Effekt/prestanda | 1,5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 16, 25 st |
| Vikt | 0,7, 0,49 kg |

