Julgransslinga Gnosjö Konstsmide Appstyrd Firefly560L
1 419 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Appstyrd julgransslinga från Gnosjö Konstsmide för iOS och Android. Belysningen består av slingor med amberfärgade LED-ljus.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Appstyrd julgransslinga från Gnosjö Konstsmide för iOS och Android. Belysningen består av slingor med amberfärgade LED-ljus.
Ljusslingan har svart kabel. Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6522-870 |
| Färg | Amber |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Energieffektivitet | E |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2100-2200K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 5600 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 560 st |
| Vikt | 0,91 kg |
| EAN-nr | 7318306522878 |


