Julgransslinga Gnosjö Konstsmide Frostad LED240L
479 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vacker julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med frostade LED-lampor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6394-820 |
| Färg | Amber |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Dimbar | Ja |
| Antal Ljuskällor | 240 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 2400 mm |
| Spänning | 24 V |
| Vikt | 0,4 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| EAN-nr | 7318306394826 |





