Julgransslinga Gnosjö Konstsmide med Ring
fr.619 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransslinga med ring och amberfärgade LED-ljus från Gnosjö Konstsmide.
Recensioner
Karin AVerifierad köpare
för 5 år sedanLätt att montera och fint, varmt ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Energieffektivitet | E, G |
| Höjd | 2400, 4000, 5600 mm |
| Antal Ljuskällor | 240, 400, 560 st |
| Vikt | 0,4, 0,65, 0,86 kg |

