Julgransslinga Star Trading Dew Drop Micro
Rek. pris 199 kr
fr.194 kr
Se priset!
Välj variant

Dew Drop Micro
194 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga med 160 LED ljuspunkter som ger ett stämningsfullt sken. Tunn grön smal platt kabel som ger ett nätt intryck. Passar perfekt till din julgran och kan användas både inomhus och utomhus. Ljuspunkterna är uppdelade på 8 strängar för att lätt kunna placeras ut i julgranen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusslinga med 160 LED ljuspunkter som ger ett stämningsfullt sken. Tunn grön smal platt kabel som ger ett nätt intryck. Passar perfekt till din julgran och kan användas både inomhus och utomhus. Ljuspunkterna är uppdelade på 8 strängar för att lätt kunna placeras ut i julgranen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Multi, Vit |
| Effekt/prestanda | 3,2, 3,12 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Julgransslinga |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 160 st |
| Höjd | 2000 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Serie | Dew Drop Micro |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Ljustemperatur | 2700 K |

