Julgransslinga Star Trading Shiny Warm White
409 kr
Se priset!

Shiny Warm White
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgransslinga med 360 LED lampor med vackert varmvitt ljussken. Slingan är ca 2 meter hög med 8 strängar som delar sig för att få en jämn spridning av lysdioderna. Perfekt för din julgran både inne och utomhus. Shiny Warm White är en prisvärd basserie.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julgransslinga med 360 LED lampor med vackert varmvitt ljussken. Slingan är ca 2 meter hög med 8 strängar som delar sig för att få en jämn spridning av lysdioderna. Perfekt för din julgran både inne och utomhus. Shiny Warm White är en prisvärd basserie.
Recensioner
JosefinVerifierad köpare
för 3 månader sedanGer ett fint sken och är lätt att montera så att lamporna fördelas jämnt.
Elizabet GVerifierad köpare
för 3 månader sedanBra enkelt att lägga på granen fint ljus
Elisabeth EVerifierad köpare
för 3 månader sedanReturnerad, ej varmvit enligt min uppfattning.
PaulaVerifierad köpare
för 4 månader sedanPerfekt 🤩 tack
+ Fin färg
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 594-63 |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | E |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Shiny Warm White |
| Produkttyp | Julgransslinga |
| Djup | 70 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 2000 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 360 st |
| Bredd | 70 mm |
| EAN-nr | 7391482069849 |



