JulKrans Gnosjö Konstsmide 40 cm 50 LED
fr.699 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julkrans Gnosjö Konstsmide 40 cm 50 LED är en snygg krans med 50 varmvita LED-ljuspunkter. Kransen har en timerfunktion (9h) och drivs av batteri (4xAA).
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julkrans Gnosjö Konstsmide 40 cm 50 LED är en snygg krans med 50 varmvita LED-ljuspunkter. Kransen har en timerfunktion (9h) och drivs av batteri (4xAA).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Mässing, Silver |
| Effekt/prestanda | 1,5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Ljuskrans |
| Djup | 80 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 400 mm |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Vikt | 0,45 kg |
| Bredd | 400 mm |
