Kanalhus Star Trading Vinter
fr.159 kr
Välj variant

Vinter
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet. Lyser och sprider ett fint sken. För inomhusbruk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet. Lyser och sprider ett fint sken. För inomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordsdekoration |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Vinter |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 85 mm |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 160, 210 mm |
