Krans Gnosjö Konstsmide 32L LED
Rek. pris 339 kr
fr.228 kr
Se priset!
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Metallkrans från Gnosjö Konstsmide med 32 st varmvita LED-lampor. Sladd 5 m.
Recensioner
UllaVerifierad köpare
för 4 år sedanMycket vacker produkt
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Guld, Silver |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljuskrans |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Höjd | 300 mm |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | G |
| Bredd | 300 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |

