Krans Gnosjö Konstsmide 45 cm 40 LED
fr.353 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Krans Gnosjö Konstsmide 45 cm 40 LED är en vacker krans med 40 varmvita LED-ljuspunkter. IP20.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Mässing, Silver |
| Effekt/prestanda | 1,35 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Ljuskrans |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 40 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 450 mm |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Vikt | 0,25 kg |
| Bredd | 450 mm |

