Krans Gnosjö Konstsmide Hjärta 32L LED
fr.349 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Hjärtformad metallkrans från Gnosjö Konstsmide med 32 st varmvita LED-lampor. Sladd 5 m.
Recensioner
Thomas HVerifierad köpare
för 2 år sedanFin lite ojämn
Karin EVerifierad köpare
för 4 år sedanÄr mycket nöjd
+ Mycket fin
SolveigVerifierad köpare
för 4 år sedanRenéeVerifierad köpare
för 5 år sedanDet är en fantastisk strålglans i mitt dubbelfönsrer Där bägge mina hjärtan hänger.
Alicja AVerifierad köpare
för 5 år sedanEvaVerifierad köpare
för 5 år sedanSom förväntat, hjärtat lyser fint i hallen där det var tänkt att hänga.
- Hänger lite skevt som beror på en felaktig tyngdpunktsplacering, kan ibland upplevas irriterande.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Guld, Silver |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | A |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Ljuskrans |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 310 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 340 mm |

