Krans Gnosjö Konstsmide Svart Metall 50 cm LED Amber
1 139 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Krans Gnosjö Konstsmide Svart Metall 50 cm LED Amber är en vacker dörrkrans med 600 amberfärgade LED. Kransen kan dimras och har en timer på 8 h. 30V/IP44.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Krans Gnosjö Konstsmide Svart Metall 50 cm LED Amber är en vacker dörrkrans med 600 amberfärgade LED. Kransen kan dimras och har en timer på 8 h. 30V/IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2757-800 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 0,01 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2000-2100 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Ljuskrans |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 50 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 500 mm |
| Ljusflöde | 1 lumen |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 600 st |
| Vikt | 0,92 kg |
| Bredd | 500 mm |
| EAN-nr | 7318302757809 |
