Krans/Klätterväxt Gnosjö Konstsmide 120 LED
599 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Brun krans/klätterväxt från Gnosjö Konstsmide med 120 st varmvita LED-lampor, 34 cm. 5 m anslutningskabel. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Brun krans/klätterväxt från Gnosjö Konstsmide med 120 st varmvita LED-lampor, 34 cm. 5 m anslutningskabel. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3367-600 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Ljuskrans |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 340 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 340 mm |
| EAN-nr | 7318303367601 |

