LED-ljus Gnosjö Konstsmide Varmvit 2 st
389 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Två st varmvita LED-ljus från Kostsmide. Dessa ljus gör det möjligt att på ett enkelt och säkert sätt lysa upp under vintermånaderna.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Två st varmvita LED-ljus från Kostsmide. Dessa ljus gör det möjligt att på ett enkelt och säkert sätt lysa upp under vintermånaderna.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1874-210 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | LED-Ljus |
| Djup | 25 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 200 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 25 mm |
| EAN-nr | 7318301874217 |

