Ljusdekoration Gnosjö Konstsmide Hästar Akryl 5st 40 LED
Rek. pris 489 kr
fr.323 kr
Se priset!
Välj variant

Hästar Akryl 5st 40 LED
323 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekoration Gnosjö Konstsmide Hästar Akryl 5st 40 LED är en ljusslinga med hästar i akryl. Den har IP44-klassning och kan därför användas ute i trädgården. 24V.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekoration Gnosjö Konstsmide Hästar Akryl 5st 40 LED är en ljusslinga med hästar i akryl. Den har IP44-klassning och kan därför användas ute i trädgården. 24V.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Klar, Röd |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Höjd | 125 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Vikt | 0,6 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 125 mm |
| Serie | Akryl |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Djup | 35 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 2,6 lumen |
