Ljusdekoration Gnosjö Konstsmide Snögubbar Akryl 5St 40 LED
509 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusdekoration Gnosjö Konstsmide Snögubbar Akryl 5St 40 LED är en ljusslinga med fem snögubbar i akryl med 40 varmvita LED. 24V/IP44.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusdekoration Gnosjö Konstsmide Snögubbar Akryl 5St 40 LED är en ljusslinga med fem snögubbar i akryl med 40 varmvita LED. 24V/IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6253-103 |
| Färg | Klarröd |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 85 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 125 mm |
| Ljusflöde | 2,6 lumen |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Vikt | 0,7 kg |
| Bredd | 120 mm |
| EAN-nr | 7318302531034 |
