Ljusdekoration Gnosjö Konstsmide Snögubbe Akryl 32cm 40 LED
579 kr
375 krSpara 35 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusdekoration Gnosjö Konstsmide Snögubbe Akryl 32cm 40 LED är en fin snögubbe i akryl med 40 varmvita LED. 24V/IP44.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusdekoration Gnosjö Konstsmide Snögubbe Akryl 32cm 40 LED är en fin snögubbe i akryl med 40 varmvita LED. 24V/IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6248-103 |
| Färg | Klarröd |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 180 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 320 mm |
| Ljusflöde | 2,6, 2,6 lumen |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Vikt | 0,8 kg |
| Bredd | 250 mm |
| EAN-nr | 7318302481032 |
