Ljusslinga Gnosjö Konstsmide 10L Ekollon
111 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga med ekollon från Gnosjö Konstsmide. Slingan har tio st varmvita LED-ljus med med transparent kabel och timer på 6 timmar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga med ekollon från Gnosjö Konstsmide. Slingan har tio st varmvita LED-ljus med med transparent kabel och timer på 6 timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3138-103 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Transparent |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | PlastTrä |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3 m |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 1,35 m |
| Effekt/prestanda | 0,064 kW |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Vikt | 0,12 kg |
| EAN-nr | 7318303138102 |

