Ljusslinga Gnosjö Konstsmide 20 amber LED
69 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga Gnosjö Konstsmide 20 amber LED är en ljusslinga med 20 amberfärgade LED-lampor och en silverfärgad kabel. Den drivs av 1xAA-batteri.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga Gnosjö Konstsmide 20 amber LED är en ljusslinga med 20 amberfärgade LED-lampor och en silverfärgad kabel. Den drivs av 1xAA-batteri.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1775-890 |
| Färg | Amber |
| Effekt/prestanda | 1,28 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Silver |
| Längd | 0,95 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 0,95 m |
| Spänning | 1,5 V |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Vikt | 0,027 kg |
| EAN-nr | 7318301775897 |
