Ljusslinga Gnosjö Konstsmide 31V Cluster 230 LEDAmber
419 kr
379 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med LED-ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4843-807 |
| Färg | Amber |
| Effekt/prestanda | 2,99 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | E |
| Användningsområde | Utomhus |
| Längd | 5 m |
| Serie | Cluster |
| Dimbar | Ja |
| Längd | 5000 mm |
| Antal Ljuskällor | 230 st |
| Spänning | 31 V |
| Vikt | 0,22 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Energiförbrukning | 4 kWh/1000h |
| EAN-nr | 7318308438078 |

