Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Amber Micro-LED IP 20 19,9 m
fr.649 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tunn ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 200 st amberfärgade micro-LED. Slingan är 19,9 m lång och har 5 m lång anslutningssladd. För inomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Tunn ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 200 st amberfärgade micro-LED. Slingan är 19,9 m lång och har 5 m lång anslutningssladd. För inomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | E |
| Längd | 19,9 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Kabelfärg | Koppar, Silver |
