Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Ananas 10
149 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 10 st gula ananaser. Slingan är 180 cm lång och har 30 cm lång anslutningssladd. Drivs med 3 st AA-batterier (ingår ej!) och har timer på 6 h. För inomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 10 st gula ananaser. Slingan är 180 cm lång och har 30 cm lång anslutningssladd. Drivs med 3 st AA-batterier (ingår ej!) och har timer på 6 h. För inomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3126-383 |
| Färg | Gul |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Transparent |
| Längd | 1,8 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | Batteri |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 0,3 m |
| EAN-nr | 7318301263837 |

