Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Änglar 24Guld
161 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 24 st plastänglar med varmvit LED-belysning. Slingan är 5,3 m lång och har en 3 m anslutningssladd till första lampan.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 24 st plastänglar med varmvit LED-belysning. Slingan är 5,3 m lång och har en 3 m anslutningssladd till första lampan.
Recensioner
EvaVerifierad köpare
för 2 år sedanVacker och dekorativ ljusslinga med fina änglar som lyser milt med guldkantade vingar.
Lena BVerifierad köpare
för 2 år sedanFin ljusslinga med änglar som lyser vackert.
+ Smidig och vacker
Laila RVerifierad köpare
för 7 år sedanFin, men kanske lite kort att ha i julgranen. I mitt tycke lyser den för starkt
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3149-803 |
| Färg | Guld |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | A |
| Längd | 2,3 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301498031 |

