Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Björnar 8
211 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 8 st vita LED-lampor. Slingan är 6,75 m lång, varav 5 m anslutningssladd till första björnen, avståndet mellan björnarna är 25 cm.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 8 st vita LED-lampor. Slingan är 6,75 m lång, varav 5 m anslutningssladd till första björnen, avståndet mellan björnarna är 25 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1440-203 |
| Färg | Transparent |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | A |
| Längd | 1,75 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301440207 |

