Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Droppe 20
Rek. pris 99 kr
72 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 20 st varmvita LED-lampor och timer på 6 timmar. Drivs med 3 st AA-batterier (ingår ej!). Slingan är 1,9 m lång med en anslutningssladd på 0,5 m.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 20 st varmvita LED-lampor och timer på 6 timmar. Drivs med 3 st AA-batterier (ingår ej!). Slingan är 1,9 m lång med en anslutningssladd på 0,5 m.
Recensioner
EvaVerifierad köpare
för 2 år sedanVäldigt vacker och dekorativ ljusdekoration för mina fönster. Jag köpte först två och kompletterade därefter med tre till. Den här vinterns favorit för mig.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1460-190 |
| Färg | Silver |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 1,9 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Metall |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| EAN-nr | 7318301460199 |
