Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Frostad Topp 3,43 mVarmvit/Grön
159 kr
139 krSpara 13 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 50 st varmvita LED-lampor med frostad topp. Slingan är 3,43 m lång och har en 3 m anslutningssladd till första lampan.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 50 st varmvita LED-lampor med frostad topp. Slingan är 3,43 m lång och har en 3 m anslutningssladd till första lampan.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6343-120 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Grön |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Användningsområde | Inomhus |
| Längd | 3,43 m |
| Spänning | 24 V |
| Kabellängd | 3 m |
| EAN-nr | 7318306343121 |

