Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Hjärtan 16Natur
211 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 16 st plastänglar med varmvit LED-belysning. Slingan är 6 m lång och har en 3 m anslutningssladd till första lampan.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 16 st plastänglar med varmvit LED-belysning. Slingan är 6 m lång och har en 3 m anslutningssladd till första lampan.
Recensioner
Madeléne MVerifierad köpare
för 2 år sedanFin ljusslinga som vi kommer att ha i husbilen till våren. Har inte sett hur den ser ut i mörker med belysning på ännu men jättefin som den är.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3150-103 |
| Färg | Natur |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | A |
| Längd | 3 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301501038 |

