Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Klara/Vita Blommor 20 LED
229 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Klara/Vita Blommor 20 LED är en festlig ljusslinga med klara och vita blommor och 20 varmvita LED. Den har en timerfunktion (6h) och drivs av batteri (3xAA).
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Klara/Vita Blommor 20 LED är en festlig ljusslinga med klara och vita blommor och 20 varmvita LED. Den har en timerfunktion (6h) och drivs av batteri (3xAA).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3293-503 |
| Färg | Flerfärgad |
| Effekt/prestanda | 1,28 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Vikt | 0,09 kg |
| EAN-nr | 7318302935030 |


