Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Lanternor 8
309 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 8 st varmvita LED-lampor. Slingan är 8,5 m lång, varav 5 m anslutningssladd till första lanternan, avståndet mellan lanternorna är 50 cm.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 8 st varmvita LED-lampor. Slingan är 8,5 m lång, varav 5 m anslutningssladd till första lanternan, avståndet mellan lanternorna är 50 cm.
Recensioner
Shona MVerifierad köpare
för 5 år sedanReklambilden är missvisande. Det är fina färger på lanternorna, men ljuspunkterna avger ett starkt vitt ljus som "bleker bort" färgerna. Jag kopplade in en dimmer, men inte ens på lägsta nivå får man till det mysiga ljuset som man ser på bilden. Är du ute efter ett varmvitt sken, köp något annat.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1479-503 |
| Färg | Flerfärgad |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | A |
| Längd | 3,5 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,02 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318304795038 |

