Ljusslinga Gnosjö Konstsmide LED 1,35 m
99 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 20 st varmvita LED-lampor och timer på 6 timmar. Drivs med 2 st AA-batterier (ingår ej!). Slingan är 1,35 m lång med en anslutningssladd på 0,5 m.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 20 st varmvita LED-lampor och timer på 6 timmar. Drivs med 2 st AA-batterier (ingår ej!). Slingan är 1,35 m lång med en anslutningssladd på 0,5 m.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1408-103 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 1,35 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| EAN-nr | 7318304081032 |

