Ljusslinga Gnosjö Konstsmide LED Micro
fr.160 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Kostsmide med 100 st ljus i Micro-LED. Inklusive transformator.
Recensioner
Helene JVerifierad köpare
för 4 år sedanFin ljusslinga, men en av LED-lamporna har redan gått sönder efter bara en månad.
Yones DVerifierad köpare
för 4 år sedanJag är nöjd med detta produkter.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber, Varmvit/Guld |
| Effekt/prestanda | 0,03, 0,015 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Metall |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 3 V |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Ljustemperatur | 2100~2200K, 2500~2700K K |
| Kabelfärg | Guld |
| Energieffektivitet | G |
| Längd | 4,9, 9,9 m |
| Antal Ljuskällor | 50, 100 st |
| Vikt | 0,1, 0,2 kg |

