Ljusslinga Gnosjö Konstsmide LED
fr.89 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Loopslinga med LED från Gnosjö Konstsmide.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Flerfärgad, Varmvit |
| Sockel | PushIn |
| Effekt/prestanda | 0,06, 0,09 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 0 mm |
| Kabelfärg | Grön, Vit |
| Längd | 1,35, 2,85 m |
| Antal Ljuskällor | 10, 20 st |
| Vikt | 0,17, 0,126 kg |

