Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Löv Silver 25L
119 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vacker ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med silverlöv.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3212-303 |
| Färg | Silver |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 1,5 m |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 25 st |
| Vikt | 0,11 kg |
| EAN-nr | 7318302123031 |


