Ljusslinga Gnosjö Konstsmide med Guldlöv 20L LED
149 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elegant ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med guldlöv och pärlor med 20 st varmvita LED-ljus. Ljusslingan har en timer på sex timmar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Elegant ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med guldlöv och pärlor med 20 st varmvita LED-ljus. Ljusslingan har en timer på sex timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3215-803 |
| Färg | Guld |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 1,9 m |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Vikt | 0,117 kg |
| EAN-nr | 7318302158033 |

