Ljusslinga Gnosjö Konstsmide med PapperslanternorBlå/Vit
211 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekoratonsslinga med lanternor i papper och varmvita LED-ljus. Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3124-403 |
| Färg | Blå/Vit |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Papper |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Effekt/prestanda | 0,064 kW |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 3 V |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 3 m |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Vikt | 0,13 kg |
| EAN-nr | 7318301244034 |


