Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Metallbollar 21
174 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 21 st metallbollar som har färgad LED-belysning. Slingan är 5 m lång och har en 3 m anslutningssladd till första lampan.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 21 st metallbollar som har färgad LED-belysning. Slingan är 5 m lång och har en 3 m anslutningssladd till första lampan.
Recensioner
NorpanVerifierad köpare
för 6 år sedanKanon perfekt med dimmer och styrning med telefon
+ Bra valmöjligheter
- Ingen
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3177-503 |
| Färg | Silver |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | A |
| Längd | 2 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301775033 |

